Radiesse

Pierwsze delikatne pojawiają się bezpośrednio po zabiegu. Przez następne trzy miesiące następuje stymulacja kolagenu. Efekty utrzymują się nawet do około dwóch lat.

Peelingi

Dzięki peelingom następuje usunięcie wierzchniej warstwy naskórka, zmarszczki wygładzają się, skóra staje się jaśniejsza, ma zdrowszy i młodszy wygląd.

Nici PDO

Materiał jest atraumatyczny i nie posiada właściwości pirogennych. Bezpośrednio po zabiegu następuje silna stymulacja własnego kolagenu powodując efekt liftingujący, przeciwzmarszkowy i ujędrniający.

Mezoterapia

Stosowana w MEDJUS mezoterapia to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów o bardzo dynamicznie rozwijających się technikach leczniczych w oraz wskazaniach do stosowania.

Lipoliza

Lipoliza to skuteczna i bezoperacyjna metoda usuwania tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Laseroterapia

Depilacja, fotoodmładzanie, zamykanie naczynek… skuteczna metoda poprawy wyglądu skóry

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy powoduje przywrócenie nawilżenia i elastyczności skóry poprawią jakość skóry, nadając jej blask i witalność.

Dermapen

Urządzenie Dermapen zostało nagrodzone prestiżową nagrodą za najlepsze urządzenie medyczne, stanowiącym złoty standard w technice mikronakłuwania skóry

Cellulitis i rozstępy

Stosowane przez nas zabiegi pozwalają na znaczną redukcję objawów tzw. „skórki pomarańczowej” oraz zmniejszenie krępujących rozstępów skórnych czy blizn.